Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
8917216
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
bintang jaya herbal
young dumb
Jual Kopi Jreng di bandung
jual kopi jrenk di bandung
Gondok Beracun
Fortunately I can find your article, because from my point of view your article quality so I do not get bored reading it.
Pencegahan Batu Ginjal
Your article is really interesting, and this is the reason I continue to feel at home in my page and I have a desire to be able to create an article like this you can become a great writer.
Cara MenghilangkanMalaria
I feel very happy after finding your website, because I see the article you created is a form of quality articles that should be my learning materials to create a good work and can be useful for many people.
Pantangan Hati Bengkak
Keep the spirit even though there are many people who do not like the work we make, because I am sure one day later the work we make can provide good benefits for many people.
Obat Kista
Finally I found articles that can help me create artwork that can be useful for others, I am including lucky people can visit your page.
Cara Mengobati Kanker Mulut
I want to create a work that can be enjoyed and useful for others, hopefully after a long adventure including to your web insights and things I can continue to grow even if only slightly.
Cara Menghilangkan Bronkitis
This is the first time I found a quality article like you created, hopefully after I visited the web you can add my insight.
adam
PERFECT
Marcela
Velice příjemná spolupráce. Rychlá domluva,výborný výběr lokality. Tom má skvělé nápady, ví co dělá a dělá to moc dobře. Mám od nej spousty krásných fotek. Moc děkuji za spolupráci. Marcela :-)
Olivie
S Tomášem Jeřábkem spolupracuji již třetím rokem a velmi se mně líbí jeho přístup k práci, resp.focení.Je rychlý, přizpůsobivý, nápaditý a velmi si pochvaluji jeho techniku a práci se světlem...Na fotografy mám Bohudíky ve své branži štěstí,ale u jediného Tomáše si vážím toho, že zpracované fotky dostanu velmi rychle do rukou, aniž bych čekala týdny...Také na něm obdivuji všestranost a to, jak umí být kompaktní se zvířaty, které špičkově umí dostat na obrázek ! Jsem za něho moc ráda ! Olivie :-)
Denca S.
Takže připojuji se k Simonce, suprova spolupráce. A 100% doporučuji ;-)
Katka k
Naprosto úžasná a bezproblémová spolupráce , Tom si Vás získá hned od zacatku a donutí Vás k perfektním výkonům. Foceni velice rychle utíká. Příjemný bonus je krátká čekací doba na fotky. Opravdu vřele doporučuji!!
Simča T.
Výborná spolupráce s Tomem! Můžu jen doporučit ;)! Fotky za to opravdu stojí ;)
Pavel
Všechna čest!
hra
dobrá práce:cool:
Kubas
Je to super, stránky se mi moc líbí. Tome, jsi třída :-)
Vlaďka
Jen tak dál Tome! :-*
Tomi-art
Děkuji ((-:
Urban Radim
perfect