Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1715204
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Paul
Ahoj! Potřebujete ověřené rady? Máme pro vás ideální řešení! Náš internetový servis poskytuje širokou škálu bezplatných rad v oblastech zdraví, financí a osobního rozvoje. Bez ohledu na vaše potřeby - jsme tu, abychom vám pomohli. Navštivte nás na stránce a využijte přístupu k naší bohaté databázi znalostí.
BarbieBelle
Good night kak, happy for u...
Ryndika Kamila
Holla guys, lagi pada ngapain? i\'m Ryndika, happy nice day...
velindiandra
Selamat datang di RijalHerbal, pusat penjualan obat herbal terpercaya yang sudah terdaftar legalitasnya di BPOM (badan pengawas obat dan makan) Republik Indonesia.
Robert
Moc se mi líbí fotky, které dáváte na web. Zabýváte se také reklamní nebo produktovou fotografií? Všechno nejlepší.
Marcela
Velice příjemná spolupráce. Rychlá domluva,výborný výběr lokality. Tom má skvělé nápady, ví co dělá a dělá to moc dobře. Mám od nej spousty krásných fotek. Moc děkuji za spolupráci. Marcela :-)
Olivie
S Tomášem Jeřábkem spolupracuji již třetím rokem a velmi se mně líbí jeho přístup k práci, resp.focení.Je rychlý, přizpůsobivý, nápaditý a velmi si pochvaluji jeho techniku a práci se světlem...Na fotografy mám Bohudíky ve své branži štěstí,ale u jediného Tomáše si vážím toho, že zpracované fotky dostanu velmi rychle do rukou, aniž bych čekala týdny...Také na něm obdivuji všestranost a to, jak umí být kompaktní se zvířaty, které špičkově umí dostat na obrázek ! Jsem za něho moc ráda ! Olivie :-)
Denca S.
Takže připojuji se k Simonce, suprova spolupráce. A 100% doporučuji ;-)
Katka k
Naprosto úžasná a bezproblémová spolupráce , Tom si Vás získá hned od zacatku a donutí Vás k perfektním výkonům. Foceni velice rychle utíká. Příjemný bonus je krátká čekací doba na fotky. Opravdu vřele doporučuji!!
Simča T.
Výborná spolupráce s Tomem! Můžu jen doporučit ;)! Fotky za to opravdu stojí ;)
Pavel
Všechna čest!
hra
dobrá práce:cool:
Kubas
Je to super, stránky se mi moc líbí. Tome, jsi třída :-)
Vlaďka
Jen tak dál Tome! :-*
Tomi-art
Děkuji ((-:
Urban Radim
perfect