Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
1914151916
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Marcela
Velice příjemná spolupráce. Rychlá domluva,výborný výběr lokality. Tom má skvělé nápady, ví co dělá a dělá to moc dobře. Mám od nej spousty krásných fotek. Moc děkuji za spolupráci. Marcela :-)
Olivie
S Tomášem Jeřábkem spolupracuji již třetím rokem a velmi se mně líbí jeho přístup k práci, resp.focení.Je rychlý, přizpůsobivý, nápaditý a velmi si pochvaluji jeho techniku a práci se světlem...Na fotografy mám Bohudíky ve své branži štěstí,ale u jediného Tomáše si vážím toho, že zpracované fotky dostanu velmi rychle do rukou, aniž bych čekala týdny...Také na něm obdivuji všestranost a to, jak umí být kompaktní se zvířaty, které špičkově umí dostat na obrázek ! Jsem za něho moc ráda ! Olivie :-)
Denca S.
Takže připojuji se k Simonce, suprova spolupráce. A 100% doporučuji ;-)
Katka k
Naprosto úžasná a bezproblémová spolupráce , Tom si Vás získá hned od zacatku a donutí Vás k perfektním výkonům. Foceni velice rychle utíká. Příjemný bonus je krátká čekací doba na fotky. Opravdu vřele doporučuji!!
Simča T.
Výborná spolupráce s Tomem! Můžu jen doporučit ;)! Fotky za to opravdu stojí ;)
Pavel
Všechna čest!
hra
dobrá práce:cool:
Kubas
Je to super, stránky se mi moc líbí. Tome, jsi třída :-)
Vlaďka
Jen tak dál Tome! :-*
Tomi-art
Děkuji ((-:
Urban Radim
perfect